Apie mus

Apie „Eltalis“ ir Ko ir „Eltalis“ įmonių grupę

„Eltalis“ ir „Eltalis“ ir Ko - lyderiaujanti įmonių grupė, galinti spręsti įvairaus sudėtingumo inžinerines problemas. Bendrovės “Eltalis” ir “Eltalis” ir Ko įsteigtos  1999 m. Vilniuje ir Kaune. Pagrindinis bendrovės “Eltalis” ir Ko profilis – kompleksinės inžinerinės automatizavimo ir procesų valdymo paslaugos energetikoje ir pramonėje.

Patirtis. Pranašumas dirbant su mumis – tai patirtis ir reputacija.

„Eltalis“ ir Ko – TAI AUKŠTOS KVALIFIKACIJOS SPECIALISTAI IR DAUGIAU NEI 500 ĮGYVENDINTŲ PROJEKTŲ.

Šiai dienai, mes įvykdėme daugiau nei 100 stambių projektų strateginėse vietose: IKEA, Vilniaus universiteto biblioteka, Inkaro biokuro katilinė ir kt. Mūsų darbo kokybė. Profesionaliai ir laiku suteiktos kokybiškos paslaugos – tai „Eltalis“ ir Ko vizitinė kortelė.

Tarp mūsų partnerių – bendrovės iš Slovėnijos, Vokietijos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir kt. Detaliau apie Mūsų kompetenciją Jūs galite susipažinti šio katalogo skyriuose ir mūsų svetinėje.

Mes atviri bendradarbiavimui ir pasiruošę įgyvendinti Jūsų individualius poreikius.

 

UAB „Eltalis“ ir Ko direktorius

Vidmantas Liutkevičius

UAB „Eltalis“ ir Ko – LR Aplinkos ministerijos ir Energetikos ministerijos atestuota įmonė.

Ilgametė patirtis leidžia bendrovei užtikrinti ir suteikti aukštos kokybės paslaugas bei pasiūlyti partneriams novatoriškus ir efektyvius sprendinius.

Stipri ir tvirta komanda, profesionalus kliento aptarnavimas viso projekto įgyvendinimo metu: nuo pirmosios idėjos iki veikiančios sistemos priežiūros.

KOKYBĖ

„Eltalis“ ir Ko darbo principas – konkurencingumas vidaus ir užsienio rinkose.

Vienas iš pagrindinių prioritetų – sukurti aukštos kvalifikacijos specialistų komandą. Esamų specialistų darbo patirtis daugiau nei 15 metų. Darbuotojai įgijo didelę patirtį strateginiuose Lietuvos objektuose.

 

APIE SELTRON

25 METŲ PATIRTIS

Slovėnijos ir Europos rinkoje mes žinomi kaip kompanija, kuri siūlo kompleksinius sprendimus šildymo ir reguliavimo srityse. Mūsų plėtros strategija remiasi 15-likos metų patirtimi, nuolatiniu inovacijų skatinimu ir ieškojimų naujesnių inovatyvesnių sprendimų.

Mūsų privalumas yra – dėka naujausių technologijų ir daugybės metų patirties – tai kad mes galime greitai prisitaikyti prie visų rinkos sąlygų ir jos pasikeitimų.
                                                 
Siūlome didelę produktų gamą: visas spektras šildymo reguliatorių, vožtuvų valdymo pavarų ir temperatūros daviklių. Esame labai sėkmingi Slovėnijos rinkoje užimdami 50% rinkos dalį šiose srityse.

Mūsų svarbiausias tikslas kuriant trečios kartos šildymo reguliatorius buvo suprojektuoti juos taip, kad būtų kuo labiau suprantami paprastam vartotojui, kiek tai yra įmanoma.

 

MŪSŲ VIZIJA

Mūsų šūkis „Energija kurią valdome“ yra pagrindinė vedanti idėja, kuri garantuoja mums ilgą ir
sėkmingą bendradarbiavimą su savo verslo partneriais.

Mes visada stengiamės kurti ir gaminti – dėka mūsų patirties, inovacijų ir supratimo ko reikia mūsų klientui – vartotojams suprantami produktai kurie visada vienu žingsneliu priekyje kitų kompanijų gaminamų produktų. Tai pat stengiamės kaip įmanoma efektyviau išnaudoti šilumos šaltinių naudojamą energiją.

 

 

MŪSŲ TIKSLAI

Kompanijos Seltron d.o.o. tikslas yra padėti žmonėms taupyti šildymui skirtas energijos sąnaudas ir stengtis kad jos būtų kuo mažesnės. Tai padės žmonėms taupyti pinigus bei tausoti gamtą.

STRATEGIJOS PLANAI

Mes tęsime savo visos produktų gamos bei paslaugų kūrimą ir tobulinimą. Stengsimės iš visų jėgų tam kad kompanija augtų ir tobulėtų, tam kad kiltų ir mūsų klientų, verslo partnerių, darbuotojų bei valdytojų pasitenkinimas. Dėka savo darbuotojų ir jų sukauptų žinių, patirties bei atsidavimo, mūsų kompanija gali pristatyti save kaip labai konkurencingą, su daugybe privalumų. Kadangi darbuotojai yra raktas į mūsų kompanijos sėkmę, mes skiriame labai daug dėmesio jų tobulėjimui. Mūsų strategija atverti kelius naujose rinkose bei nuolat vystyti užimamą rinkos dalį.

SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ PRODUKCIJA

Patalpos termostatai
Saulės kolektorių valdikliai
Šildymo sistemų valdikliai
Vožtuvų valdymo pavaros